niedziela, 28 czerwca 2026

Czy powinnam iść do lekarza?

 Waga pokazuje 78,2kg. To lepiej niż 2 dni temu,.kiedy było 79,1 po intensywnym treningu. Chyba muszę skupić sie bardziej na deficycie a troche ograniczyc ćwiczenia bo nigdy nie zrzucę ani grama. Wczoraj mimo upału udało się zrobić 4 serie z hantlami 4kg, to tez coś. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz