Waga pokazuje 78,2kg. To lepiej niż 2 dni temu,.kiedy było 79,1 po intensywnym treningu. Chyba muszę skupić sie bardziej na deficycie a troche ograniczyc ćwiczenia bo nigdy nie zrzucę ani grama. Wczoraj mimo upału udało się zrobić 4 serie z hantlami 4kg, to tez coś.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz